13 - 20.7 užívám dovolenou s dětmi, objednávky vyřídím po návratu :) !! Posíláme i na SLOVENSKO !! eshop v horní části přepnete na EURA :)

Svítící nástěnné Růže 3D

Růže set - nástěnné osvětlení 3D

Skladem
1 199 Kč
Kategorie: RŮŽE nástěnné
Květinová dekorace na stěnu
Svítící

Představujeme Vám první nástěnný set růží, který krásně doplní stěny nad vaší postelí, nad sedačkou, v dětských pokojích, pracovních koutků zkrátka kde vás napadne. 

Set růží se skládá ze 4  větviček a 3 ks růží o průměru 30+40+30cm. Celková délka nástěnné dekorace je 110cm a výška 70cm.

Největší a to prostřední růže, obsahuje led osvětlení na 3AAA baterie ( vždy součástí) Tohle světlo je ovládáno dálkově ovladačem, které světlo nejen rozsvítí ale také změní jeho barvu na 12 barev.

Celý set je kompletně OMYVATELNÝ 

Polypropylenová pěna, ze které jsou květiny vyráběny má  fantastické vlastnosti. Je NEHOŘLAVÁ, zdravotně nezávadný a nesaje vodu. Květiny tak mají opravu dlouhou životnost. Údržba květiny je naprosto fantastická, stačí květ odšroubovat od konstrukce a lehce obě části osprchovat (následně nechat oschnout a znovu našroubovat) 

Přáli by jste si set v jiném barevném provedení? Určitě napište a společně vám vytvoříme originál. (například viz poslední foto, na přání zákaznice)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu