!! Posíláme i na SLOVENSKO !! eshop v horní části přepnete na EURA :)

SVÍTÍCÍ RŮŽE - šampaň provedení

Vysoká svítící růže, v barevném provedení Šampaň

120cm

Skladem
1 700 Kč
Kategorie: RŮŽE svítící
Svítící růže| Gina Design
Novinka Svítící

Jedinečná dekorace, tvořená ruční prací se smyslem pro detail. Každý kus je originál ! Žádná strojová výroba. Barevné provedení dle přání zákazníka. Vysoká růže dodá elegantní a designový vzhled v každém interiéru. Výjimečný, romantický dárek, který během dvou měsíců oslovil přes tisíce žen.

 

Růže má průměr květu 50cm, výška květiny, je regulovatelná pomocí stonku 80-120cm.

 

Zapojení do ZÁSUVKY( lampa)

Květina uvnitř květu obsahuje objímku E27 se žárovkou, svítící pouze v základní žluté barvě. Elektrické provedení květiny neobsahuje žárovku, která mění barvu světla a neobsahuje ovladač. Je však možné tuhle žárovku dokoupit zde na eshopu a vyměnit ji. Žárovka musí být POUZE LED max 9w. Žárovka za žádnou cenu, nesmí vydávat teplo. Květina  disponuje elektrickým kabelem o délce 3m. 

 

Polypropylenová pěna, ze které jsou květiny vyráběny má  fantastické vlastnosti. Je NEHOŘLAVÁ, zdravotně nezávadný a nesaje vodu. Květiny tak mají opravu dlouhou životnost. Údržba květiny je naprosto fantastická, stačí květ odšroubovat od konstrukce a lehce obě části osprchovat (následně nechat oschnout a znovu našroubovat) 

 

Jedná se o zakázkovou výrobu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu