13 - 20.7 užívám dovolenou s dětmi, objednávky vyřídím po návratu :) !! Posíláme i na SLOVENSKO !! eshop v horní části přepnete na EURA :)

SVÍTÍCÍ RŮŽE - červené provedení

Svítící růže v červeném provedení , výška 130cm. Originální dárek pro ženy.

Skladem
1 600 Kč
Kategorie: RŮŽE svítící
svítící růže
Svítící

Tahle svítící růže je jedinečná dekorace, tvořená ruční prací se smyslem pro detail. Každý kus je originál. Žádná strojová výroba. . Růže vysoká 130cm dodá elegantní a designový vzhled v každém interiéru. Výjimečný, romantický dárek, který během dvou měsíců oslovil přes tisíce žen... 

Růže má průměr květu 50 cm, výška květiny je regulovatelná pomocí stonku 80 - 130cm.

Barva květiny lze upravit na přání

 

Osvětlení: 

Květina uvnitř květu obsahuje objímku E27 se žárovkou, svítící pouze v základní žluté barvě. Elektrické provedení květiny neobsahuje žárovku, která mění barvu světla a neobsahuje ovladač. Je však možné tuhle žárovku dokoupit a vyměnit ji. Ovšem žárovka musí být POUZE LED max 9w. Žárovka za žádnou cenu, nesmí vydávat teplo. Květina  disponuje elektrickým kabelem o délce 3m. 

 

Polypropylenová pěna, ze které jsou květiny vyráběny má  fantastické vlastnosti. Je NEHOŘLAVÁ, zdravotně nezávadný a nesaje vodu. Květiny tak mají opravu dlouhou životnost. Údržba květiny je naprosto fantastická, stačí květ odšroubovat od konstrukce a lehce obě části osprchovat (následně nechat oschnout a znovu našroubovat) 

 

Jedná se o zakázkovou výrobu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu